Життя

Російського актора Меньшова і поета Резника внесли до «чорного списку» Мінкульту

1 лютого, 2018 16:32
Життя/Російського актора Меньшова і поета Резника внесли до «чорного списку» Мінкульту
Зберегти
Вигляд
Російського поета Іллю Резника та актора Володимира Меньшова внесли до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

Російського поета Іллю Резника та актора Володимира Меньшова внесли до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

Відповідний наказ опублікували на сайті Міністерства культури.

«Оновити перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, доповнивши його особами Резник Ілля Рахміелевич, Меньшов Володимир Валентинович», — йдеться в документі.

Таким чином, Служба безпеки України забороняє їхні гастрольні заходи на території України. Також Держкіно на підставі переліку Мінкульту має право відмовити в екранізації фільмів, в яких знімалися зазначені особи. 

Ілля Резник — російський поет, автор багатьох пісень для Алли Пугачової, Лайми Вайкуле та Михайла Боярського. У 2013 році його нагородили званням «Народний артист України».

Володимир Меньшов — російський актор та кінорежисер, знімався у фільмах «Москва сльозам не вірить», «Любов і голуби» та інших.

«Чорний список» Міністерства культури України — перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці України. До нього вже внесли понад 100 артистів здебільшого через відвідування анексованого Криму. У січні Мінкульт додав до «чорного списку» російського режисера Михалкова. Також у списку актори Іван Охлобистін і Олексій Панін, репер Баста, екс-солісту гурту HI-FI Фомін.

Нагадаємо, суд Києва не скасував заборону серіалу «Свати». Водночас, суддя постановила не скасовувати заборону в’їзду в Україну російському актору Федору Добронравову, який знімався у серіалі.

/Анастасія Струк

Пов`язані новини