УКРАЇНА

Суд відхилив заяву «Квартал95» про призупинення заборони серіалу «Свати»

2 липня, 2018 20:04
УКРАЇНА/Суд відхилив заяву «Квартал95» про призупинення заборони серіалу «Свати»
Зберегти
Вигляд
Окружний адміністративний суд Києва відхилив заяву студії «Квартал95» щодо призупинення заборони серіалу «Свати».

Окружний адміністративний суд Києва відхилив заяву студії «Квартал95» щодо призупинення заборони серіалу «Свати».

Про це йдеться в ухвалі суду.

У заяві компанії «Кіноквартал» йшлося про зупинення рішення Держкіно України про заборону серіалу «Свати» на час розгляду цієї справи в суді.

Крім того суддя постановила також відхилити заяву щодо заборони в’їзду в Україну російському актору та зірці серіалу Федору Добронравову.

Компанія «Кіноквартал» — студія «Квартал95» — позивалася до Служби безпеки України, Міністерства культури та Держагентства з питань кіно. Вона вимагала скасувати заборону Добронравову в’їжджати в Україну протягом 3 років, а також компанія домагалася скасувати наказ про заборону трансляції серіалу в Україні.

Нагадаємо, в Україні заборонили всі сезони серіалу «Свати», що знімався за участі низки російських акторів, яким СБУ заборонила в’їзд до України.

У Держкіно уточнили, що це рішення ухвалене відповідно до статті 15 Закону України «Про кінематографію» (щодо фільмів держави-агресора), а також наказу Міністерства культури України від 28 листопада «Про доповнення (оновлення) Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України».

22 листопада Служба безпеки заборонила в’їзд російському акторові Федору Добронравову. Речниця СБУ заявила, що актор відвідував Крим та «публічно підтримував анексію півострова». Він відомий ролями в російських серіалах та, зокрема, в українському серіалі «Свати».

Через це сценарист і продюсер серіалу «Свати» Володимир  Зеленський звернувся до Служби безпеки.

Пізніше стало відомо, що канал «1+1» позивається до Мінкульту через серіал «Свати».

Пов`язані новини