УКРАЇНА

Російському актору Макарському заборонили в’їзд в Україну через відвідини Криму

11 липня, 2018 14:35
УКРАЇНА/Російському актору Макарському заборонили в’їзд в Україну через відвідини Криму
Зберегти
Вигляд
Російському актору Антону Макарському заборонили в’їзд в Україну на три роки через незаконне відвідування анексованого Криму.

Російському актору Антону Макарському заборонили в’їзд в Україну на три роки через незаконне відвідування анексованого Криму.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Макарський 10 липня через молдовський кордон намагався в’їхати на територію України.

«Під час прикордонного контролю відносно нього виконано доручення одного з правоохоронних органів України та встановлено, що у 2015 році він незаконно відвідував територію АР Крим», — повідомляє прес-служба ДПСУ.

Російський актор їздив до анексованого Криму для участі у зйомках російського серіалу, незаконно перетнувши кордон України в закритих пунктах пропуску. Відтак його не пропустили в Україну та заборонили в'їзд на три роки.

Макарський грає у російському кіно та серіалах, також є актором театру. Він відомий роллю князя Долгорукого в серіалі «Бедная Настя» 2003 року.

На сьогодні загалом прикордонники виявили майже 3 тисячі людей, які незаконно перетинали адмінкордон анексованого Криму. Майже 130 іноземцям через це заборонили в’їзд в Україну на 3 роки.

Раніше українські прикордонники заборонили в’їзд на три роки російському актору та каскадеру через незаконне відвідування ними анексованого Криму для зйомок фільму.

Пов`язані новини