Життя

Російський «РЕН-ТВ» повідомив про перевірку поліцією «Новой газеты» раніше, ніж це відбулося

16 листопада, 2017 16:28
Життя/Російський «РЕН-ТВ» повідомив про перевірку поліцією «Новой газеты» раніше, ніж це відбулося
Зберегти
Вигляд
Російський пропагандистський канал «РЕН-ТВ» повідомив про перевірки правоохоронців у редакції «Новой газеты» раніше, ніж відбулася сама перевірка

Російський пропагандистський канал «РЕН-ТВ» повідомив про перевірки правоохоронців у редакції «Новой газеты» раніше, ніж відбулася сама перевірка.

Про це повідомляє «Новая газета».

До редакції «Новой газеты» прийшли співробітники управління з питань міграції. Їх цікавило працевлаштування у виданні іноземних громадян.

Сама ж редакція повідомила, що на той момент, коли новину вже опублікували на «РЕН-ТВ», поліцейські ще не прийшли до будівлі.

«Ми спростовуємо й відомості телеканалу про те, що до редакції «під’їхали два автобуси, зайшли близько двох десятків поліцейських ...». Поліцейських менше, а замість автобусів — «Газель», — додали у виданні.

Редакція «Новой газеты» припускає, що позапланову перевірку могли влаштувати через журналіста Алі Феруза, матеріали якого публікувалися у виданні. Наразі він перебуває в спецізоляторі для іноземців у Москві.

«Редакція вже неодноразово повідомляла, що Феруз не оформлений в «Новой газете», позаяк не мав необхідних документів, але порушення закону в цьому немає», — уточнило видання.

Росія намагалася депортувати Феруза в Узбекистан, де його катували. Після ухвалення суду щодо депортації Феруз спробував накласти на себе руки.

8 серпня суддя Московського міськсуду призупинила рішення про його депортацію. За місяць Басманний районний суд Москви відклав розгляд позову Алі Феруза до МВС Росії за відмову надати йому тимчасовий притулок.

У 2014 році Нацрада заборонила заборонила ретрансляцію 15-ти російських каналів в Україні. До списку увійшов і «РЕН-ТВ».

ЧИТАЙТЕ: Чому Росія хоче депортувати журналіста «Новой газеты» в Узбекистан.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини