Російських хакерів підозрюють в атаці на американську АЕС

7 липня, 2017 10:56
default/Російських хакерів підозрюють в атаці на американську АЕС
Зберегти
Вигляд
Російських хакерів підозрюють в атаці на комп'ютерні мережі американських енергетичних компаній, включаючи АЕС Волф Крік у Канзасі.

Російських хакерів підозрюють в атаці на комп'ютерні мережі американських енергетичних компаній, включаючи АЕС Волф Крік у Канзасі.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на джерела в урядових структурах, а також колишніх чиновників.

Зазначається, що було здійснене проникнення щонайменше до десяти енергетичних компаній.

Департамент енергетики раніше оголошував, що атака зачепила лише адміністративні мережі і не вплинула на поставки споживачам.

Представники керівництва АЕС Волф Крік, підкреслили, що атака не не піддала загрозі безпеку станції, оскільки комп'ютерні системи, що відповідають за робочі процеси, жодним чином не пов'язані з адміністративною мережею.

Співрозмовники агенства зокрема нагадали, що росіян  підозрюють в причетності до атаки на енергосистеми України.

Нагадаємо, Московський міський суд засудив Володимира Анікєєва до двох років колонії загального режиму у справі хакерської групи «Шалтай-Болтай». Анікєєва визнали винним у неправомірному доступі до інформації.

Повідомлялося також, що американські слідчі вважають, що російські хакери зламали сервери інформаційного агентства Катару і розмістили там фальшиву інформацію, що стало однією з причин ескалації напруженості на Близькому Сході.

Нагадаємо, 27 червня комп'ютерний вірус-вимагач атакував українські банки, державні та приватні підприємства, медіа, державні відомства. 

Також повідомлялося, що вірус-вимагач уразив комп’ютери підприємств Європи та США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цифровий апокаліпсис через недбалість: що треба знати про наймасштабнішу хакерську атаку в Україні.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини