Російська пропагандистка Ольга Скабєєва додзвонилася до президента України Володимира Зеленського та запропонувала «поговорити». Однак говорили недовго: після кількох речень Зеленський поклав слухавку.

Запис розмови оприлюднили в ефірі телеканалу «Россия1».

«Приводом» для дзвінка стала зустріч «нормандської четвірки», яка запланована на 9 грудня.

Після того, як Скабєєва представилася і перепросила, що відволікає, Зеленський сказав: «Ви зараз на гучномовці. Я завжди перериваюсь, коли якісь бесіди. Тому що думаю, чи не трапилося щось у когось там. Але оскільки я розумію, що у вас нічого не сталося, не відбулося, ні з вашими близькими та рідними, я тоді вибачте продовжу спілкування зі своїми колегами».

Після цього президент поклав слухавку. Коментуючи цей дзвінок в ефірі Скабєєва назвала Зеленського «страшно делікатною, вельми тактовною і дуже приємною у спілкуванні людиною».

Скабєєва також запропонувала Зеленському дати їй інтерв’ю та попросила усвідомити, що «Росія не агресор».

Нагадаємо, лідери «нормандської четвірки» — президент України Володимир Зеленський, президент РФ Володимир Путін, президент Франції Еммануель Макрон та канцлерка Німеччини Ангела Меркель — зустрінуться 9 грудня у Парижі.

Згідно з опитуванням, переговори Зеленського з Путіним для вирішення конфлікту на Донбасі підтримують 75% українців.

1 грудня 2019-го міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров анонсував неформальні переговори президентів України та Росії під час «нормандської зустрічі». Він вважає, що ця зустріч буде корисною. Лавров наголосив, що «безглуздо гадати», наскільки повномасштабною й повноформатною буде зустріч двох президентів.

Поділитись: