Економіка / Бізнес

Російський банк відсудив в української кондитерської компанії фабрику у Дніпрі

Finbalance
Економіка/Бізнес/Російський банк відсудив в української кондитерської компанії фабрику у Дніпрі
Зберегти
Вигляд
Українська «дочка» російського «Промінвестбанку» відсудила у кондитерської компанії «АВК» фабрику, що розташована у Дніпрі.

Зазначається, що Господарський суд Донецької області частково задовольнив позов «Промінвестбанку», у якому той намагався відсудити заставлене в іпотеку майно. Серед іншої нерухомості, суд постановив «АВК» продати на користь банку свою фабрику у Дніпрі. Її початкова вартість оцінюється на рівні 97,2 мільйона гривень. Загальна ж вартість майна, проданого на користь «дочки» російського банку оцінюється у 1,37 мільярда гривень.

Зазначимо, що за даними державного реєстру, компанія «АВК» належить Володимиру Авраменко та Валерію Кравцю. До 2014 року 70% продукції компанії експортувалось на російський ринок, проте після запровадження Росією ембарго, компанія зазнала значних збитків. Як наслідок, одна з її «дочок» оголосила про банкрутство.

Нагадаємо, що 12 вересня стало відомо, що Київський апеляційний суд наклав арешт на акції українських «дочок» російських банків «ВТБ», «Промінвестбанк» та «Сбербанк» для виконання рішення Гаазького арбітражу за позовом колишнього голови ПриватБанку та інших українських компаній, що втратили активи внаслідок анексії Криму.

Після цього російський державний «Внешэкономбанк» направив позов проти України до Стокгольмського арбітражу через «експропріацію» активів.

Нагадаємо, що Третейський суд у Гаазі зобов'язав Російську Федерацію відшкодувати низці українських компаній збитки за анексію Криму. Зокрема, мова йшла про суму у 159 мільйонів доларів.

Росію визнали відповідальною за порушення прав українських інвесторів, починаючи з 21 березня 2014 року, коли Володимир Путін підписав указ про анексію Криму.

Позов проти Росії подавали 18 українських компаній, а також одна фізична особа.

Пов`язані новини