На російському каналі «СТС» покажуть комедійний серіал «Папік» виробництва студії «Квартал 95». Старт прем'єри — 20 січня 2020 року.

Про це повідомляє «Коммерсантъ» з посиланням на представника каналу.

Як повідомляється, права на серіал «СТС» придбав у дистриб’ютора — шведської компанії Eccho Right, яка на міжнародних ринках представляє пакет продуктів студії «Квартал 95».

На сайті каналу «СТС» з'явився анонс серіалу. Зазначається, що прем'єра на телеканалі стартує з 20 січня 2020-го.

Нагадаємо, з 11 грудня на одному з російських телеканалів розпочали показ серіалу «Слуга народу». Згодом російський телеканал «ТНТ» заявив, що більше не буде показувати серіал «Слуга народу», головну роль в якому зіграв чинний президент України Володимир Зеленський.

Анонс серіалу «Папік» на сайті телеканалу СТС
Фото:

СТС

«Папік» — російськомовний мелодраматичний комедійний телесеріал, знятий в Україні студією «Квартал 95» на замовлення телеканалу «1+1».

Головні ролі в проєкті, режисером якого виступив Андрій Яковлєв, зіграли Станіслав Боклан та Дар'я Петрожицька. Прем'єра 1-го сезону з 16-ти серій відбулася на телеканалі «1+1» у грудні 2019 року.

«СТС» — російський федеральний телеканал, заснований 1 грудня 1996 року. Це перший російський мережевий канал, побудований за принципом партнерства з регіональними телестанціями. Позиціюує себе як «класичний розважальний канал», належить російській медійної компанії «СТС Медіа».

В етері каналу виходить велика кількість фільмів, телесеріалів, мультфільмів і розважальних шоу. Цільова аудиторія «СТС»: всі від 10 до 45 років. Охоплення російської аудиторії на 2016 рік становить 96,2%.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile