Сполучені Штати Америки, які зараз лідирують за кількістю інфікованих, отримали гуманітарну допомогу для боротьби із коронавірусом від інших країн, зокрема від Росії та Китаю. Президент Дональд Трамп назвав дії РФ «дуже милими».

Про це повідомляє CNN.

«Китай прислав нам деякі речі, що було приголомшливо. Росія також надіслала нам дуже великі літаки речей, медичного обладнання, що було дуже мило», — сказав Трамп журналістам у Білому домі.

«Інші країни надсилали нам речі, я був дуже здивований, дуже здивований», — додав президент США.

За останніми даними, коронавірусом у США заразилися 164 253 людини. З них 3 167 померли, а 5 507 — одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: