Росія вирішила закрити кордон з Білоруссю, щоб запобігти поширенню коронавірусу.

Про це повідомив прем’єр-міністр Росії Михайло Мішустін, передає ТАСС.

Також з 16 березня Росія обмежила польоти в країни Євросоюзу, Швейцарії та Норвегії. Авіакомпаніям дозволили літати тільки в столиці держав ЄС і тільки з аеропорту Шереметьєво. Також дозволені чартерні рейси.

Загалом Уряд Росії вирішив виділити 300 мільярдів рублів для підтримки галузей економіки та громадян. Надалі список галузей можуть розширити. 

Прем’єр РФ доручив забезпечити особливий порядок оплати лікарняних тим, хто перебуває на карантині через коронавірус, а також доручив організувати відстрочку по податкових платежах для туристичних компаній і авіаперевізників.

Зазначимо, що у Росії, за останніми даними, відомо про 63 інфікованих, у Білорусі — 27.

Нагадаємо, 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей.

З 16 березня Україна на два тижні закрила кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

А з 17 березня Україна закриває пасажирське авіасполучення.

На сьогодні в Україні відомо про 5 випадків зараження коронавірусом, один з них летальний — 13 березня від коронавірусу померла 71-річна пацієнтка з Радомишля на Житомирщині. Четверо інфікованих — у Чернівецькій області.

Поділитись: