З 27 березня Росія тимчасово зупинить регулярне та чартерне авіасполучення з іншими країнами через поширення коронавірусу. Виняток — рейси для евакуації громадян.

Про це повідомили на сайті уряду РФ.

До 27 березня Міністерство закордонних справ має скласти списки росіян, які планують повернутися в РФ.

Раніше Росія вирішила закрити кордон з Білоруссю, щоб запобігти поширенню коронавірусу. Також авіакомпаніям дозволили літати тільки в столиці держав ЄС і тільки з аеропорту Шереметьєво.

Станом на ранок 26 березня, у Росії зафіксували 658 випадків зараження коронавірусом.

Нагадаємо, Україна організує спеціальний потяг за маршрутом «Москва - Київ», аби забрати з Росії своїх громадян, які не можуть виїхати через пандемію коронавірусу і закриття кордонів. Відправлення потяга з Москви заплановане на 28 березня.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: