Україна організує спеціальний потяг за маршрутом «Москва - Київ», аби забрати з Росії своїх громадян, які не можуть виїхати через пандемію коронавірусу і закриття кордонів.

Про це повідомили у посольстві України в Росії.

Відправлення потяга з Москви заплановане на 28 березня. Більше деталей про час відправлення та порядок придбання квитків у посольстві обіцяють повідомити згодом. Аби потрапити на потяг, потрібно попередньо зареєструватися.

Посадка громадян здійснюватиметься на Київському вокзалі в Москві.

Водночас в уряді Росії повідомили, що планують потягом забрати з України і своїх громадян.

Станом на вечір 24 березня в Росії офіційно зафіксовано 495 випадків зараження коронавірусом, з них один смертельний.

23 березня на центральному вокзалі Києва тривалий час не випускали пасажирів потяга «чотирьох столиць», бо у деяких пасажирів була температура. На вокзал прибули медики, які зробили пасажирам тести на коронавірус.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні офіційно підтверджено 97 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (38), Житомирській (2), Київській (15), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (5), Львівській (2), Тернопільській (2), Черкаській (1) областях і в Києві (29).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій. Одна людина одужала.

Поділитись: