Україна передала РФ тіло росіянина Валерія Іванова, який був засуджений за участь у бойових діях на Донбасі і помер у виправній колонії на Львівщині у грудні. Про це повідомляє агентство ТАСС з посиланням на бойовиків «ЛНР».

Труну з росіянином спочатку перевезли через українсько-білоруський кордон, потім і білорусько-російський.

Планується, що Іванова поховають 29 грудня на його батьківщині в місті Северодвінську Архангельської області, де живуть його батьки.

Бойовики зазначили, що на похорон росіянина прибуде і «делегація «ЛНР» з представниками «уряду» і «міліції».

Нагадаємо, у Дрогобицькій виправній колонії №40 помер ув’язнений на 12 років росіянин Валерій Іванов, який брав участь у бойових діях на Донбасі на боці бойовиків «ЛНР». У колонії заявили, що він помер після падіння з драбини.

У МЗС Росії заявили, що росіянина Іванова могли убити у колонії на Львівщині.

Зазначимо, що Іванов був одним з 22 росіян, які написали звернення до Путіна з проханням про обмін.

Іванов був затриманий українськими військовослужбовцями в Станиці Луганській у серпні 2015 року. На допиті розповів, що приїхав з Архангельська «допомагати ЛНР боротися з фашистським режимом».

У грудні 2014-го Іванов перетнув кордон з Росією через прикордонний пункт «Ізварине», який на той час уже не контролювався українськими військами. Також на допиті Іванов розповів, що воював у двох чеченських кампаніях — «пішов добровольцем через військкомат».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 22 «друга» Путіна: кого може помилувати Порошенко заради звільнення Сенцова

Поділитись: