Компанія «Роснефть» отримала спеціальний дозвіл російського уряду на продовження постачання нафтопродуктів, передусім пального, до України. Таким чином, її не торкнуться заборони, запроваджені російським урядом.

Про це повідомив директор аналітичної компанії «А-95» Сергій Куюн у Facebook.

«Як і очікувалося, ніякого ембарго на постачання російського пального з 1 липня не буде. За останніми даними, «Роснефть» уже отримала дозвіл на постачання нафтопродуктів до України з 1 липня у звичайних обсягах. На черзі «Лукойл», — повідомив Куюн.

За його словами, для російських компаній український ринок є достатньо важливим ринком збуту пального. Крім цього, у РФ розуміють, що Україна може знайти альтернативні джерела постачання нафти та нафтопродуктів.

18 квітня голова російського уряду заявив, що Росія заборонить постачання нафти та нафтопродуктів до України. Частка російських компаній на ринку нафти та нафтопродуктів України складає близько 40%. Як наслідок, заборона на постачання пального може викликати «цінову турбулентність».

Відповідні заходи російський уряд вжив у відповідь на нещодавнє розширення Україною переліку заборонених російських товарів, який, зокрема, скляні банки та склотару.

Поділитись: