Засідання Шевченківського районного суду Києва у справі про вбивство журналіста Олеся Бузини продовжиться 22 лютого.

Засідання Шевченківського районного суду Києва у справі про вбивство журналіста Олеся Бузини продовжиться 22 лютого.

На початку засідання захист клопотав про відвід складу суду і про розгляд справи судом присяжних, а також про самовідвід головуючого судді Євгена Сидорова.

Колегія суддів не задовольнила відповідні клопотання, передає «Інтерфакс-Україна».

Попереднє судове засідання перенесено на 10.00 22 лютого через зайнятість суддів у інших процесах.

За словами прокурора, 22 лютого продовжиться підготовче засідання тим самим складом суду. На ньому судді, серед іншого, вирішуватимуть можливість розгляду справи судом присяжних на «законну вимогу обвинувачених», передає «Українська Правда».

У червні 2017 року столична прокуратура завершила розслідування, після чого матеріали кримінального провадження були надані сторонам для ознайомлення.

У листопаді прокуратура Києва направила до суду обвинувальний акт щодо підозрюваних у вбивстві журналіста Олеся Бузини.

Дії підозрюваних кваліфіковано п. 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 263 (незаконне зберігання зброї) КК України. За вчинене їм загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Нагадаємо, Олесь Бузина вбитий 16 квітня 2015 року в Києві у дворі багатоквартирного будинку, в якому мешкав. 

У червні 2015 року прокуратура затримала двох підозрюваних у вбивстві журналіста Олеся Бузини – Андрія Медведька і Дениса Поліщука.

У грудні було випущено під домашній арешт Дениса Поліщука, а в березні Андрія Медведька випустили під особисте зобов'язання.

У липні 2016 року повідомлялося, що ГПУ відсторонить прокурора Гущесова від ведення «справи Бузини». Мати вбитого письменника Бузини заявляла, що позиватиметься до ЄСПЛ проти України.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile