Прокуратура Києва направила до суду обвинувальний акт щодо підозрюваних у вбивстві журналіста Олеся Бузини.

Прокуратура Києва направила до суду обвинувальний акт щодо підозрюваних у вбивстві журналіста Олеся Бузини.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

«У вівторок, 28 листопада 2017 року, прокуратура міста Києва направила до суду обвинувальний  акт стосовно підозрюваних Андрія Медведька та Дениса Поліщука за обвинуваченням у вчиненні умисного вбивства українського журналіста Олеся Бузини, що мало місце 16 квітня 2015 року у Києві», — ідеться у повідомленні.

Обвинувальний акт скеровано для розгляду по суті до Шевченківського районного суду столиці.

«Крім того, потерпілими у кримінальному провадженні заявлено цивільні позови до підозрюваних на загальну суму 1,5 млн гривень», — повідомили в прокуратурі.

У червні поточного року столична прокуратура завершила розслідування, після чого матеріали кримінального провадження були надані сторонам для ознайомлення.

Дії підозрюваних кваліфіковано п. 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 263 (незаконне зберігання зброї) КК України. За вчинене їм загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Нагадаємо, Олесь Бузина вбитий 16 квітня 2015 року в Києві у дворі багатоквартирного будинку, в якому мешкав. 

У червні 2015 року прокуратура затримала двох підозрюваних у вбивстві журналіста Олеся Бузини – Андрія Медведька і Дениса Поліщука.

У грудні було випущено під домашній арешт Дениса Поліщука, а в березні Андрія Медведька випустили під особисте зобов'язання.

У липні 2016 року повідомлялося, що ГПУ відсторонить прокурора Гущесова від ведення «справи Бузини». Мати вбитого письменника Бузини заявляла, що позиватиметься до ЄСПЛ проти України.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile