УКРАЇНА

Розпилення газу в обличчя журналіста на Осокорках: поліція почала службове розслідування

30 липня, 2018 16:29
УКРАЇНА/Розпилення газу в обличчя журналіста на Осокорках: поліція почала службове розслідування
Зберегти
Вигляд
Поліція почала службове розслідування за фактом розпилення сльозогінно газу в обличчя фотокореспондента міжнародного агентства Associated Press Єфрема Лукацького в ході сутичок на Осокорках 28 липня.

Поліція ропочала службове розслідування за фактом розпилення сльозогінного газу в обличчя фотокореспондента міжнародного агентства Associated Press Єфрема Лукацького під час сутичок на Осокорках 28 липня.

Про це Громадському повідомила речниця патрульної поліції Києва Яна Кутова.

Інформацію про розпилення газу в обличчя фотокореспондента поліція отримала зі ЗМІ. Після побаченого у поліції вирішили провести службове розслідування.

Також у поліції підтвердили використання газу під час сутичок 28 липня. За словами речниці, правоохоронці використовували сльозогінний газ для припинення групового порушення порядку.

За попередньою інформацією, працівник може понести дисциплінарне покарання.

29 липня Національна спілка журналістів України заявила, що 28 липня під час сутичок правоохоронців з «Національними дружинами» поліцейський розпилив газ в обличчя фотокореспондента міжнародного агентства Associated Press Єфрема Лукацького.

28 липня під час сутичок біля забудови на території екопарку «Осокорки» у Києві поліція затримала близько 4 представників «Національних дружин».

Пов`язані новини