УКРАЇНА

Розшук голови Одеси, поява Димінського та загибель російських найманців у Сирії — головні новини 13 лютого

13 лютого, 2018 20:58
УКРАЇНА/Розшук голови Одеси, поява Димінського та загибель російських найманців у Сирії — головні новини 13 лютого
Зберегти
Вигляд
Читайте головні новини дня

Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура заочно повідомили про підозру міському голові Одеси Геннадію Труханову і чотирьом його заступникам. В Антикорупційних органах уточнили, що підозру надіслали листом. Також НАБУ затримало трьох людей у справі Труханова.

Лідер партії «Рух нових сил» Міхеіл Саакашвілі, якого 12 лютого повернули з України до Польщі, заявив, що планує повертатись до України, але наразі вестиме переговори з різними політиками у Європі. Читайте детальніше про статус Саакашвілі та що його видворення означає для України

Президент ФК «Карпати» Петро Димінський, розшукуваний за підозрою у смертельному ДТП, відвідав тренування команди у Туреччині.

Експерти після розшифровки даних бортового самописця російського літака Ан-148 назвали головною причиною катастрофи обмерзання датчиків. Через це вони неправильно показували швидкість.

«Новая газета» з посиланням на власні джерела повідомила, що під час авіудару американських сил у Сирії загинули 13 російських найманців. Генерал сирійської опозиції заявив, що військових попередили про можливу атаку, але це їх не зупинило. Також CNN опублікувало відео удару по сирійських підрозділах і, можливо, по загонах ПВК «Вагнер» під Дейр-ез-Зором

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов розповів в інтерв'ю Громадському, що загроза Росії з боку Криму зберігається, оскільки там потужний військовий контингент. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ексклюзивне інтерв'ю з Олександром Турчиновим.

Пов`язані новини