УКРАЇНА

Лист про підозру міськоголові Одеси Труханову відправили поштою

13 лютого, 2018 19:12
УКРАЇНА/Лист про підозру міськоголові Одеси Труханову відправили поштою
Зберегти
Вигляд
Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Національне антикорупційне бюро поштою направили повідомлення про підозру міському голові Одеси Геннадію Труханову і чотирьом його заступникам.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Національне антикорупційне бюро поштою направили повідомлення про підозру міському голові Одеси Геннадію Труханову і чотирьом його заступникам.

Про це Громадському повідомили у керівництві антикорупційних органів.

Підозру Труханову підписав керівник САП Назар Холодницький, після цього співробітники НАБУ поштою направили ці підозри, зокрема, до міськради Одеси.

Загалом підозри відправили Труханову, його заступнику Павлу Вугельману, директору департаменту комунальної власності Олексію Спектору, голові комісії міськради з питань комунальної власності Василю Шкрябаю і ще одному чиновнику мерії.

Раніше повідомлялось, НАБУ заочно повідомило про підозру міськголові Одеси Труханову і його заступникам.

У жовтні минулого року до міського голови Одеси Геннадія Труханова прийшли з обшуками. У НАБУ пояснили, що обшуки в міськраді Одеси пов’язані з привласненням бюджетних коштів.

НАБУ розслідує можливе заволодіння посадовцями Одеської міськради коштами місцевого бюджету за попередньою змовою групою осіб. Ідеться про прийняте 19 жовтня 2016 року рішення міськради, яким раді було дозволено купити у «Девелопмент Еліт» 14 тисяч квадратних метрів нежитлових приміщень в Одесі за 185 млн грн.

На придбанні цієї будівлі збанкрутілого заводу важкого кранобудування «Краян» наполягав міський голова Одеси Геннадій Труханов. За рік до цього ця будівля була продана на комунальному аукціоні за майже в 50 разів меншу ціну — 3,8 млн грн., а після цього за 11 млн грн. перепродана «Девелопмент Еліт».

16 грудня кошти міського бюджету були перераховані на рахунки «Девелопмент Еліт» в банку «Південний», де вони були арештовані в якості речового доказу.

Влітку минуло року ТОВ «Девелопмент Еліт» намагалися скасувати арешт 185 млн грн. Втім, тоді Солом’янський районний суд Києва відмовив фірмі у скасуванні арешту коштів. 

12 лютого Труханов з чергової відпустки поїхав у відрядження до Чехії. Раніше відпустку міському голові Одеси Геннадію Труханову продовжили до 11 лютого, а до цього — до 8 лютого.

До цього стало відомо, що після місяця відпустки Труханов не вийшов на роботу. Попередня його відпустка завершилась 4 лютого. 

Геннадій Труханов не з'являвся на роботі з 26 грудня, коли офіційно взяв відпустку на 22 дні — до 18 січня.

19 січня, коли Труханов мав вийти на роботу після відпустки, виконувач його обов'язків Орловський продовжив йому відпустку до 22 січня.

З 22 по 25 січня Труханов перебував у відрядженні у Афінах з метою «проведення робочих переговорів з розвитку співробітництва».

25 січня Орловський відправив Труханова в чергове закордонне відрядження для участі у Всесвітньому економічному форуму у Давосі.

У 2017 році Труханов сім раз йшов у відпустку, в тому числі скориставшись правом взяти відпустку «за свій рахунок».

16 січня екс-міськголова Одеси Гурвіц заявив, що Труханов може не повернутися з відпустки через розслідування НАБУ про Одеський аеропорт і адмінкорпус заводу «Краян».

6 лютого стало відомо, що міській раді Одеси повернуть половину коштів у справі, де фігурує Труханов.

Пов`язані новини