Очільника Київської поліції та керівника Шевченківського райуправління попереджено про неповну посадову відповідність.

За результатами службового розслідування щодо інциденту у Княжичах, з Нацполіції звільнили 7 офіцерів, які перебували на керівних та оперативних посадах

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

«Знято з посади керівника карного розшуку м. Києва, який безпосередньо відповідав за підготовку та проведення операції. Також звільнено керівників оперативної служби столичного Главку поліції, які не забезпечили належної комунікації та обміну інформацією між підрозділами, що перебували на місці події. Крім того, не оцінивши обстановку, яка склалася на місці події, зазначені посадовці доповіли керівництву недостовірну інформацію», – йдеться у повідомленні.

Крім того, посад позбавили низку керівників Шевченківського управління поліції, «які неналежно проаналізували оперативну інформацію, що призвело до визначення невірного об’єкту нападу».

Також звільнено відповідального від управління поліції охорони, який, прибувши на місце події,  несвоєчасно поінформував про вчинення злочину. Разом з іншими з посади усунуто оперуповноваженого Департаменту карного розшуку Нацполіції, «який несвоєчасно доповів оперативну інформацію керівництву щодо підготовки до вчинення злочину на території с. Княжичі».

Також у відомстві додали, що щодо 9 поліцейських було застосовано інші дисциплінарні стягнення. Зокрема, очільника Київської поліції та керівника Шевченківського районного управління поліції міста Києва попереджено про неповну посадову відповідність.

Раніше повідомлялося, що Нацполіція завершила службове розслідування cтрілянини у Княжичах.

Нагадаємо, вночі 4 грудня в селищі Княжичі Київської області в результаті перестрілки між співробітниками Служби держохорони і поліції загинуло 5 осіб.

Пізніше МВС України оголосило імена загиблих у перестрілці.

Також повідомлялося, що керівників 3 підрозділів Нацполіції відсторонено через перестрілку у Княжичах.

Поділитись: