Син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського — Ігор Гладковський — заявив, що подасть до суду на журналістів Bihus.Info через їхнє розслідування, згідно з яким він був безпосереднім учасником мільйонних схем з розкрадання в оборонній сфері.

За його словами, у позові не буде матеріальних претензій. Він вимагатиме «спростування недостовірної інформації».

«Звинувачення безпідставні, а так зване листування — фейкове», — заявив Ігор Гладковський у відповідь на запит агентства «Інтерфакс-Україна».

Син заступника секретаря РНБО стверджує, що готовий надати пояснення правоохоронним органам щодо усіх питань, про які йдеться у розслідуванні.

Нагадаємо, програма «Наші гроші з Денисом Бігусом» випустила розслідування, у якому йдеться, що син заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони Олега Гладковського — Ігор є учасником схем з розкрадання в оборонному комплексі України. Олег Гладковський, своєю чергою, є близьким другом президента Петра Порошенка. За даними розслідувачів, керівництво концерну Укроборонпром знало про шахрайські оборудки й давало на них згоду.

Перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський звернувся до правоохоронців із заявою про перевірку фактів з розслідування програми «Наші гроші» та попросив тимчасово зупинити його повноваження на посаді. Порошенко його відсторонення підтримав.

На розслідування також відреагували з боку державного концерну Укроборонпром, назвавши його маніпулятивним.

В НАБУ заявили, що відомство проаналізує ці факти та дасть їм оцінку. Також бюро зазначило, що згадані в розслідуванні підприємства вже є об'єктами розслідувань НАБУ, які нині тривають.

Нагадаємо також, що спільнота незалежних журналістів «Ініціатива 34» закликала Національну поліцію та Генпрокуратуру негайно розпочати розслідування фактів стеження за журналістами-розслідувачами програм «Схеми» та Bihus.info.

Поділитись: