Російські спецслужби нібито володіють інформацією, що компрометує нового президента США Дональда Трампа.

Секретна частина доповіді, нещодавно представленої американською розвідкою Бараку Обамі і Дональду Трампу, включала інформацію про те, що російські спецслужби нібито володіють інформацією, яка містить фінансові та особисті дані, що компрометують нового президента США Трампа.

Про це повідомляє телеканал CNN з посиланням на кількох офіційних осіб, ознайомлених зі змістом доповіді.

За даними джерел телеканалу, ця інформація була представлена в документі на двох сторінках, доданому до звіту про кібератаки Росії з метою втручання у вибори в США.

За інформацією джерел, рішення розвідки включити цю інформацію в доповідь, мало продемонструвати, що в Росії була «інформація, потенційно небезпечна для обох політичних партій, але вона випустила тільки ту, що заподіяла шкоду Хілларі Клінтон і демократам».

Також зауважується, що інформація про наявність компромату на Трампа нібито надійшла від колишнього співробітника британської розвідки, якого американські спецслужби вважають «надійним джерелом».

Наразі, за даними CNN, ФБР перевіряє достовірність цих даних.

Раніше розвідка США офіційно назвала Путіна ініціатором кібератак.

Нагадаємо, 29 грудня США ввели проти Росії нові санкції у відповідь на втручання в президентські вибори з боку російських хакерів.

Під санкції потрапили ФСБ, ГРУ, Міноборони та кілька громадян РФ.

Крім того, з США були вислані 35 російських дипломатів.

У свою чергу, Трамп доручив запровадити програму протидії кібератакам на США, хоча і не визнав, що кібератаки з боку Росії вплинули на хід виборів президента.

Поділитись: