Всеукраїнська школа-онлайн працює для школярів 5-11 класів з 6 квітня і, як обіцяють організатори, розрахована ще як мінімум на 8 тижнів. І хоча вона не замінить повноцінний освітній процес, проте може бути хорошим допоміжним інструментом для вчителів багатьох шкіл, особливо у маленьких містах та селах. 

У когось освітня програма збігається із тим, що показують онлайн, а комусь такі заняття потрібні радше для повторення. Комусь подобається стиль викладання навіть більше ніж у справжній школі, а хтось вважає такий формат подачі матеріалу застарілим. Хтось надихається гостями та зірками, а когось вони тільки відволікають.

Ми запитали батьків та дітей, чи задоволені вони Всеукраїнською школою онлайн, чи корисна вона для них та як вони ставляться до того, що в якості учнів у ній беруть участь зірки та політики.

Нагадаємо, що уроки можна подивитися на YouTube-каналі МОН, а також ще на 15 телеканалах та медіаресурсах за розкладом, вони доступні також для школярів з окупованих територій Донбасу та Криму.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.

Поділитись: