Чому ми починаємо бігати? Хочемо стати стрункішими, прокачати свою силу волі, підвищити продуктивність. Причин багато, але усі вони орієнтовані на те, щоб задовольнити власні потреби. А якщо почати бігати не лише для себе, а й заради інших? Що буде, якщо поєднати біг та благодійність?

Про це ви маєте нагоду дізнатися вже цього тижня, взявши участь у благодійному забігу DobroRun, який відбудеться 24 та 25 жовтня. Тут не буде переможців чи переможених, фіксованого часу й обов’язкового місця старту. Ви можете долучитися з будь-якого місця України та світу у будь-який зручний час.

Доступний формат

У благодійних забігах не важливий рівень підготовки учасника. Якщо вам комфортно повільно бігти 1 км — без питань! Навіть якщо ви не любите біг — не проблема. Ті ж метри чи кілометри можна пройти, прогулюючись у парку зі своїми рідними чи друзями. Учасники з Києва мають можливість стартувати в парку «Наталка» або ВДНГ.

Особиста безпека

Цьогоріч через COVID-19 скасували чи перенесли більшість забігів, але їх все одно можна пробігти — онлайн.

Пандемія змусила нас відмовитись від багатьох активностей та розваг. Проте навіть у цих умовах можна безпечно займатися спортом і благодійністю одночасно. Найперше — визначтеся з місцем, де вам комфортно бігати. Якщо ви звикли бігти у парі, запросіть друга чи колегу за компанію. Але не забувайте дотримуватись дистанції на свіжому повітрі.

Причетність до спільної мети

Долучаючись до благодійного забігу, ми не просто тренуємося, а робимо хорошу справу.

Відчуття причетності до чогось важливого додає більшого сенсу будь-яким зусиллям. На благодійному забігу велика кількість людей об'єднається, щоб допомогти онкохворим дітям — підопічним благодійного фонду «Таблеточки».

Усі внески будуть спрямовані на придбання ліків, державні закупівлі яких на сьогодні обмежені.

Фізичне здоров’я

Не забувайте, що біг є природним антидепресантом, який допомагає підняти настрій та потішити своє его маленьким досягненням. Навіть за умови мінімального навантаження: під час 30-хвилинної прогулянки у нашому організмі виробляються гормони щастя — ендорфіни. Також бігові навантаження тренують ваше серце та зміцнюють суглоби. А щоб не нашкодити своєму організмові, робіть розминку і заминку після бігу. Адже тренуватися теж потрібно правильно.

Яскраві спогади

Коли в кінці року ви будете підбивати підсумки щасливих моментів, гарних справ та особистих досягнень, то неодмінно згадаєте DobroRun. Приємні враження та спогади наповнюють нас, зміцнюють, мотивують до нових ідей та рішень. А яскравих вражень ми потребуємо зараз, як ніколи раніше.

Фанове дозвілля

Згадайте, скільки разів ми обіцяли більше часу відпочивати, дзвонити батькам, приділяти увагу дітям чи друзям? У шаленому темпі міста дуже важко зупинитись і запланувати час для активного відпочинку. Такі заходи — це чудова нагода взяти своїх дітей, друзів, колег і провести час із задоволенням. Для гарного настрою й солідарності з онкохворими дітьми можна прихопити на забіг улюблену іграшку — будуть класні світлини та сторіз в соціальних мережах.

Медаль на згадку

Коли ми робимо щось круте, то хочемо отримати доказ нашої причетності до справи. Не всім вистачає мотивації бігти просто так. Хочеться похизуватись досягненнями перед друзями та знайомими. Після благодійного забігу DobroRun за бажанням усі учасники отримають медаль фінішера поштою. А ті, хто бігтимуть у Києві в парку «Наталка» чи на ВДНГ, отримають медаль одразу на фініші.

 

Щоб взяти участь у благодійному забігу DobroRun, вам потрібно реєструватися на сайті dobrorun.tabletochki.org, обрати дистанцію, сплатити благодійний внесок та назути кросівки 24 або 25 жовтня. Приєднуйтесь!

Поділитись: