Світ

Замість США «Русал» експортуватиме алюміній до Китаю та Середнього Сходу — Bloomberg

16 квітня, 2018 14:46
Світ/Замість США «Русал» експортуватиме алюміній до Китаю та Середнього Сходу — Bloomberg
Зберегти
Вигляд
Російська компанія «Русал», що належить олігарху Олегу Дерипасці, після запровадження санкцій США може зосередитись на ринках Туреччини, Китаю та країн Середнього Сходу.

Російська компанія «Русал», що належить олігарху Олегу Дерипасці, після запровадження санкцій США може зосередитись на ринках Туреччини, Китаю та країн Середнього Сходу.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на аналітиків Morgan Stanley.

Такий крок компанії направлений на компенсацію збитків від фактичної втрати ринків Європи та США.

«У разі збереження санкцій проти «Русалу», вплив на ринок буде досить довгостроковим», — повідомила представниця Morgan Stanley Сюзан Стенлі.

Вона також додала, що після запровадження санкцій світові ціни на алюміній побили шестирічний рекорд.

Bloomberg також додає, що минулого тижня в російському Мінфіні повідомили про надання короткострокової фінансової допомоги «Русалу», для збереження ліквідності.

Нагадаємо, що у Сполучених Штатах запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Акції компанії російського олігарха Дерипаски впали вдвічі після санкцій США. Компанії США почали анулювати контракти з російськими організаціями зі списку санкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому російські олігархи втрачають гроші

Порошенко заявив, що РНБО вже підготувала пакет санкцій проти Росії, аналогічний американським.

Також повідомлялось, що нові санкції можуть зачепити російські державні банки, якщо ті спробують допомогти компаніям, які потрапили під дію санкцій.

Крім цього, міжнародні інвестори, які придбали цінні папери «Русалу», можуть втратити 1,6 мільярди доларів через санкції США.

Більше про:
# санкції США
Пов`язані новини