Впродовж тижня рятувальники на Донбасі відновили 41 будинок, обстежили 31 га території та знешкодили 614 вибухонебезпечних предметів.

Про це повідомляє штаб операції Об’єднаних сил.

«Цього тижня силами ДСНС вдалося відновити 41 будинок з тих, що постраждали під час ворожих обстрілів. Більшість жителів не мають можливості відновити своє помешкання, адже здебільшого це пенсіонери, самотні люди та багатодітні родини», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що спільними зусиллями місцевої влади та ДСНС за кілька років вдалося відновили 1229 будинків.

Також впродовж тижня піротехнічні розрахунки обстежили 31 га території Донбасу, вилучили та знешкодили 614 вибухонебезпечних предметів.

Усього з початку проведення ООС піротехнічні підрозділи обстежили 7 855 га таких територій та 23,07 га акваторії, вилучили та знешкодили 42 857 вибухонебезпечних предметів.

«Ще один із аспектів роботи рятувальників – контрольні пункти в’їзду/виїзду, а саме надання допомоги населенню, яке перебуває на КПВВ. Цього тижня допомоги потребувало 72 особи», — уточнили в штабі.

Крім того, впродовж тижня на території Донецької та Луганської областей сталася 91 пожежа, під час яких врятували 5 людей.

Поділитись: