ENRU

Ринок відкривається: як українцям вільно торгувати з Канадою

З 1 серпня починає діяти угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Для українських підприємців вона відкриє 98% канадського ринку товарів.

Таким чином скасовуються ввізні мита майже на всі українські сільськогосподарські товари. Отже, українські підприємці зможуть продати канадським споживачам обмежену кількість м’яса птиці, молочних продуктів, яєць, цукру та сиру. Всі промислові товари (крім легкових автомобілів, мито для яких знижуватиметься протягом 7 років) також ввозитимуться без мита.

Для Канади український ринок відкривається дещо менше. За кількома групами товарів зберігається так званий перехідний період – коли для канадських виробників буде діяти або певне мито, що буде знижуватись, або квота щодо кількості ввезених товарів.

Журналістка Громадського Алла Кошляк розповідає детальніше про те, які можливості для українського бізнесу відкриває зона вільної торгівлі між Україною та Канадою.

Нагадаємо, що 1 червня Канада ратифікувала угоду про вільну торгівлю з Україною.

Раніше посол Канади в Україні Роман Ващук розповів Громадському, як вільна торгівля з Канадою вплине на життя українців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зона вільної торгівлі України з Канадою: переваги та зобов'язання.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram