ENRU

Саакашвілі хоче звертатися до суду через позбавлення його громадянства

Колишній президент Грузії і екс-очільник Одеської області Міхеіл Саакашвілі заявив, що має намір звернутися до адміністративного суду через позбавлення його українського громадянства.

Про це він повідомив в інтерв’ю «Українській правді».

«Ми будемо йти до адміністративного суду. Якщо в адміністративному суді не вийде, тоді підемо в Страсбург (Європейський Європейський суд з прав людини — ред.)», — сказав Саакашвілі.

На уточнення того, що причиною позбавлення його громадянства стало те, що в анкетних даних Саакашвілі не вказав факти, що проти нього порушено справи, той заявив: «Щоб відповісти на юридичні причини, потрібен юридичний процес - його взагалі не було. На той час, коли я заповнював анкету, ніхто офіційних звинувачень мені не вручив. Щось було по телевізору повідомлено, але їх ніхто в очі не бачив».

Зазначимо, що проти екс-президента країни Саакашвілі у Грузії порушено кілька кримінальних справ за звинуваченням в розтраті держкоштів і перевищенні службових повноважень. 

Нагадаємо, що 26 липня Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства.

З офіційної інформації — лише повідомлення Державної міграційної служби: громадянство Саакашвілі припинили тому, що він подав неправдиву інформацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram