УКРАЇНА

Саакашвілі заявив, що з України його видворяла особиста охорона Порошенка

7 березня, 2018 13:25
УКРАЇНА/Саакашвілі заявив, що з України його видворяла особиста охорона Порошенка
Зберегти
Вигляд
Лідер «Руху нових сил» Міхеіл Саакашвілі заявив, що з України його видворили на приватному літаку президента України Петра Порошенка.

Лідер «Руху нових сил» Міхеіл Саакашвілі заявив, що з України його видворили на приватному літаку президента України Петра Порошенка.

Про це він розповів в інтерв'ю виданню Meduza.

«Так. Але скрутили руки, чомусь наділи на голову якусь кепку, щоб я не бачив нічого. Причому (люди, які видворяли) прикидалися українськими прикордонниками, хоча це була особиста охорона (президента України) Порошенка і співробітники охоронної компанії, якою володіє бізнес-партнер Порошенка (Ігор) Кононенко», — розповідає Саакашвілі.

За словами політика, при в'їзді до Польщі, поляки поставили питання, чи не просить він політичного притулку.

«Моя відповідь була — ні. Я міг перебувати на польській території 15 днів, але відразу переїхав до Голландії і отримав там посвідчення особи, яке дає право працювати і пересуватися по Європейському союзу», — зазначив він.

Саакашвілі також вважає, що «українці порушили всі угоди реадмісії».

«Але поляки виявилися перед фактом — я вже в Польщі», — сказав він, додавши, що у Польщі його зустріли депутати Сейму, спілкувалося керівництво міністерства внутрішніх справ, держсекретар міністерства внутрішніх справ.

В інтерв'ю Саакашвілі також поінформував, що має свідоцтво про проживання в Нідерландах і часто їздить Європою.

Нагадаємо, народний депутат від фракції «Батьківщина» Ігор Луценко заявив, що Саакашвілі вивезли з України до Польщі чартерним літаком, який нібито належить офшорній компанії, яка є власністю президента Петра Порошенка. У президента цю інформацію заперечили.

Вдень 12 лютого Міхеіла Саакашвілі затримали люди у камуфляжі, коли він перебував у ресторані «Сулугуні» в Києві. Після затримання політика повезли у невідомому напрямку. Як згодом з'ясувалось, Саакашвілі привезли до аеропорту «Бориспіль» для повернення найближчим рейсом до Польщі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Силовики виводили Саакашвілі з ресторану, тримаючи за волосся

Пізніше Держприкордонслужба повідомила, що Саакашвілі вже немає на території України і він «повернений до країни попереднього перебування». Як відомо, останньої країною, звідки Саакашвілі потрапив до України була Польща.

Адвокат Саакашвілі подав заяву про викрадення політика.

Пов`язані новини