Сайт російської газети «Коммерсант» увечері 30 травня атакували хакери. DDos-атака тривала близько 70 хвилин.

Сайт російської газети «Коммерсант» увечері 30 травня атакували хакери. DDos-атака тривала близько 70 хвилин.

Про це повідомив головний редактор видання Сергій Яковлєв у коментарі «РБК».

За словами Яковлєва, у видання немає версій про виконавців кібератаки. Також у виданні не зазначили, з чим може бути пов'язана атака.

Вже близько 21:10 вечора роботу сайта відновили. Однак зазначимо, що на момент написання цієї новини сайт газети доступний, однак відкривається через певний час після довгого завантаження.

«Коммерсант» і раніше вже атакували хакери. У 2012 році гендиректор компанії «Коммерсант-холдинг» заявив, що на сайт здійснили DDos-атаку, яка завадила роботі холдингу. Тоді ж зламали сайти телеканалу «Дождь» та російської радіостанції «Эхо Москвы».

У грудні 2011 року під час парламентських виборів у Росії на «Коммерсант» також здійснили кібератаку. Наймасштабніший злам стався у 2008 році. Після того холдинг звернувся до правоохоронців з вимогою притягти винних до відповідальності, однак причетних до цього так і не знайшли.

Раніше інформагентство Reuters заявило, що російські хакери заразили 500 тисяч пристроїв у різних країнах, готуючись до кібератаки на Україну.

Нагадаємо, розвідка США повідомляла, що Росія може використовувати нові інструменти у кіберопераціях в Україні.

Також загрозу своїй критичній інфраструктурі визнали і в самих Сполучених Штатах: там заявили, що російські хакери здійснили низку кібератак на енергетичну систему країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Чорний вівторок» українського IT: яких збитків завдала кібератака, та хто її учинив.

Також повідомлялось, що критичною інфраструктурою України співволодіє російський націоналіст, що підтримує російську агресію на сході.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile