Влада США звинуватила російських хакерів у вторгненні в об'єкти критичної інфраструктури країни, в тому числі в енергетичні та ядерні виробництва.

Влада США звинуватила російських хакерів у вторгненні в об'єкти критичної інфраструктури країни, в тому числі в енергетичні та ядерні виробництва.

Про це йдеться в спільній доповіді міністерства внутрішньої безпеки США і ФБР.

У документі стверджується, що кібератаки, за якими стояли «хакери російського уряду», почалися ще в березні 2016 року. Шахраї за допомогою фішингу заражали вірусами мережі невеликих компаній енергетичного сектора, поступово отримуючи доступ до більш важливих об'єктів.

Чиновники рекомендували всім інфраструктурним компаніям, до мереж яких виявилинесанкціонований доступ, оновити системи безпеки.

Нагадаємо, 15 березня Міністерство фінансів США розширило санкції проти Росії, увівши додаткові обмеження проти 14 російських осіб.

Як зазначає BBC, міністр фінансів США Стівен Мнучін звинуватив росіян у «деструктивних кібератаках і вторгненні у критичну інфраструктуру».

Він заявив, що санкції будуть націлені на «мерзенні атаки» з боку Росії.

У Вашингтоні описали санкції як «найсильніші заходи, вжиті адміністрацією Трампа проти Москви».

27 лютого міністр фінансів США заявляв, що нові санкції щодо Росії запровадять у найближчі 30 днів.

Раніше у США троє сенаторів від Демократичної партії внесли  проект резолюції, якою закликають президента Дональда Трампа ввести нові санкції щодо Росії.

Ще 2 серпня 2017-го Трамп затвердив документ, що передбачає нові санкції проти Росії. Повідомлялося, що американські санкції стосуватимуться усіх, хто співпрацює з Росією. Тому низка країн розкритикували цей документ. 

Поділитись: