Самоназвана Луганська народна республіка внесла до списків на обмін полоненими чотирьох представників так званої «народної міліції», затриманих українськими військовими 24 червня.

Самоназвана Луганська народна республіка внесла до списків на обмін полоненими чотирьох представників так званої «народної міліції», затриманих українськими військовими.

Про це повідомила представниця бойовиків в гуманітарній підгрупі Контактної групи в Мінську Ольга Кобцева, передає підконтрольне сепаратистам видання «ЛИЦ».

«Вони там є», — сказала Кобцева, на що ватажок бойовиків Ігор Плотницький заявив, що необхідно зробити все можливе, щоб «на найближчий обмін їх повернути сюди».

Нагадаємо, що 24 червня військові Збройних сил України знешкодили  диверсійно-розвідувальну групу бойовиків та взяли у полон 4 осіб, один з яких виявився мешканцем Алтайського краю Росії, громадянин Росії Віктор Агеєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Алтаю в Жолобок: шлях російського військового Агеєва до «ЛНР».

Російське військове відомство офіційно заявило що Агєєв був звільнений в запас в травні минулого року, а контрактну службу Агеєв не проходив.

За словами Кобцевої, усього в списках «ЛНР» на обмін понад 200 осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я вірила, що нас немає в Україні» — інтерв'ю з матір'ю росіянина Агеєва.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: