УКРАЇНА

«Самопоміч» виключила депутатку Веселову з фракції через «заперечення факту окупації»

6 жовтня, 2017 14:36
УКРАЇНА/«Самопоміч» виключила депутатку Веселову з фракції через «заперечення факту окупації»
Зберегти
Вигляд
Фракція «Самопоміч» виключила депутатку Наталю Веселову зі складу фракції.

Фракція «Самопоміч» виключила депутатку Наталю Веселову зі складу фракції.

Про це повідомляється на сайті політсили.

«Підставою для виключення було вчинення дій, які ганьблять репутацію фракції і Політичної партії «Самопоміч», зокрема, це ініціювання законопроектів, які заперечують окупацію, заперечення в публічних виступах факту окупації всупереч позиції фракції. Останньою краплею було сьогоднішнє голосування за продовження дії закону про особливий статус Донбасу, проти чого категорично виступали всі члени фракції «Самопоміч»» — заявили у фракції.

Зазначається, що Веселовій раніше було запропоновано самій вийти зі складу фракції, але цього рішення вона не прийняла через побоювання втратити мандат.

3 жовтня Веселова заявила, що виступає проти блокади Донбасу.

«Я чітко і голосно скрізь заявляю: «Росія – агресор. Росія – окупант». Моя позиція співпадає з позицією Курта Волкера, спецпредставника США щодо України. Ми повинні максимально зберегти соціально-економічні зв’язки з ОРДЛО, щоб після перемоги України у цій гібридній війні, ми змогли легко інтегрувати наші території», — зазначила вона.

Представники «Самопомічі» були одними з ініціаторів торговельної блокади окупованих територій. 2 жовтня лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк заявив, що Веселову можуть виключити з фракції  через запропонований нею законопроект про припинення транспортної та економічної блокади ОРДЛО.

Нагадаємо, наприкінці 2016 року колишній в.о. начштабу батальйону «Айдар» Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати з Донбасу метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет. Пізніше поряд з блокадниками почали з'являтися народні депутати від «Самопомочі» Семен Семенченко та Єгор Соболєв, які, за їхніми словами, вирішили підтримати ініціативу.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини