ENRU

«Самопоміч» виключила депутатку Веселову з фракції через «заперечення факту окупації»

Фракція «Самопоміч» виключила депутатку Наталю Веселову зі складу фракції.

Про це повідомляється на сайті політсили.

«Підставою для виключення було вчинення дій, які ганьблять репутацію фракції і Політичної партії «Самопоміч», зокрема, це ініціювання законопроектів, які заперечують окупацію, заперечення в публічних виступах факту окупації всупереч позиції фракції. Останньою краплею було сьогоднішнє голосування за продовження дії закону про особливий статус Донбасу, проти чого категорично виступали всі члени фракції «Самопоміч»» — заявили у фракції.

Зазначається, що Веселовій раніше було запропоновано самій вийти зі складу фракції, але цього рішення вона не прийняла через побоювання втратити мандат.

3 жовтня Веселова заявила, що виступає проти блокади Донбасу.

«Я чітко і голосно скрізь заявляю: «Росія – агресор. Росія – окупант». Моя позиція співпадає з позицією Курта Волкера, спецпредставника США щодо України. Ми повинні максимально зберегти соціально-економічні зв’язки з ОРДЛО, щоб після перемоги України у цій гібридній війні, ми змогли легко інтегрувати наші території», — зазначила вона.

Представники «Самопомічі» були одними з ініціаторів торговельної блокади окупованих територій. 2 жовтня лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк заявив, що Веселову можуть виключити з фракції  через запропонований нею законопроект про припинення транспортної та економічної блокади ОРДЛО.

Нагадаємо, наприкінці 2016 року колишній в.о. начштабу батальйону «Айдар» Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати з Донбасу метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет. Пізніше поряд з блокадниками почали з'являтися народні депутати від «Самопомочі» Семен Семенченко та Єгор Соболєв, які, за їхніми словами, вирішили підтримати ініціативу.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram