Про це заявив Держсекретар США Рекс Тіллерсон, виступаючи на пленарному засіданні ради міністрів ОБСЄ у Відні.

Вашингтон залишить в силі пов'язані з Кримом санкції щодо Росії до тих пір, поки Росія не поверне контроль над півостровом Україні. Також США закликають Росію виконання Мінських домовленостей і виведення військ з Донбасу.

Про це заявив Держсекретар США Рекс Тіллерсон, виступаючи на пленарному засіданні ради міністрів ОБСЄ у Відні, передає журналістка Громадського.

«Ми ніколи не визнаємо російську окупацію і анексію Криму. Пов'язані з Кримом санкції залишаться в силі, поки Росія не поверне Україні повний контроль над півостровом», – сказав він.

«На Сході України ми підтримуємо наших європейських партнерів у питанні збереження санкцій, поки Росія не виведе війська з Донбасу і не виконає мінські домовленості», – додав держсекретар.

Раніше повідомлялось, що США готові посилити обмеження щодо Росії у разі продовження агресії на сході України та в анексованому Криму.

В ефірі Громадського голова Центру інформації про права людини Тетяна Печончик повідомила, що США можуть запроваджувати нові санкції проти порушників прав людини у Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Миротворці на Донбасі, стримування Росії та санкції — у Львові пройшов Безпековий Форум.

Поділитись: