УКРАЇНА

САП відкрила провадження щодо квартири Лещенка — Холодницький

4 квітня, 2018 13:50
УКРАЇНА/САП відкрила провадження щодо квартири Лещенка — Холодницький
Зберегти
Вигляд
Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила провадження за фактом придбання депутатом Сергієм Лещенком квартири в Києві.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила провадження за фактом придбання депутатом Сергієм Лещенком квартири в Києві. 

Про це керівник САП Назар Холодницький повідомив в Раді, коли відповідав на питання Лещенка про те, чи підтверджує глава САП оприлюднені матеріали про зустрічі із забудовниками міста Вишневого, народними депутатами, де обговорюється допомога в уникненні відповідальності або обшуків. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Жучки в акваріумі»: 5 розмов у кабінеті Холодницького, які записали детективи НАБУ

«Два роки мене як керівника САП намагаються дискредитувати. А чому? Тому що, пане Сергій, я був проти, щоб якась аналітична довідка замінила провадження по вашій квартирі за 350 тисяч доларів. Я був проти, і не було внесено в ЄРДР. Але я вам інформую, що так – з запізненням, але краще пізно, ніж ніколи, – це провадження зареєстровано, і я чекаю від органів слідства, чим воно закінчиться», — сказав Холодницький. 

Він наголосив, що аналіз доходів і видатків Лещенка показав, що депутат не може дозволити собі придбати квартиру у центрі Києва.  

У свою чергу Лещенко зазначив, що Печерський суд поставив у цьому питання «крапку». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Холодницький про оприлюднені НАБУ матеріали: Це нарізка слів

15 лютого 2017 року Печерський суд Києва закрив справу щодо квартири народного депутата України Сергія Лещенка у зв'язку з відсутністю складу правопорушення.

НАЗК запросило депутата Лещенка ознайомитися з адміністративним протоколом, який склали у справі про купівлю квартири.

Він пояснив, що купив квартиру на свої заощадження за часів роботи в «Українській правді» та гроші, які взяв в борг. При цьому, за його словами, квартиру він купив разом зі своєю дівчиною Анастасією Топольською.

Пов`язані новини