УКРАЇНА

Холодницький про оприлюднені НАБУ матеріали: Це нарізка слів

4 квітня, 2018 13:47
УКРАЇНА/Холодницький про оприлюднені НАБУ матеріали: Це нарізка слів
Зберегти
Вигляд
Керівник Спеціалізованої прокуратури Назар Холодницький під час виступу у парламенті заявив, що опубліковані Національним антикорупційним бюро дані про його правопорушення вирвані з контексту.

Керівник Спеціалізованої прокуратури Назар Холодницький під час виступу у парламенті заявив, що опубліковані Національним антикорупційним бюро дані про його правопорушення вирвані з контексту. 

«Те, що було оприлюднено — хороша гра на публіку. Нарізка слів», — сказав Холодницький, відповідаючи на питання депутата від «Блоку Петра Порошенка» Сергія Лещенка про те, чи підтверджує глава САП оприлюднені матеріали про зустрічі з забудовниками міста Вишневого, народними депутатами, де обговорюється допомога в уникненні відповідальності або обшуків і в такий спосіб фактичний «перехід на бік обвинуваченого замість захисту інтересів держави». 

Також Лещенко спитав, кого на посаді глави САП бачить Холодницький. 

«Пане Лещенко, наступником я бачу вас», — сказав Холодницький. Він додав, що його намагаються дискредитувати. Також Холодницький додав, що САП відкрила провадження щодо квартири Лещенка.

Глава САП також наголосив, що на засіданні кваліфікаційної дисциплінарної комісії прокурорів буде спростовувати «оприлюднені нарізки» відео щодо нього.

Раніше НАБУ оприлюднило розмови глави САП Холодницького.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Жучки в акваріумі»: 5 розмов у кабінеті Холодницького, які записали детективи НАБУ

«Наголошуємо, що вказані слідчі дії здійснювалися на підставі ухвали слідчого судді, в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого Генеральною прокуратурою України», — вказують у НАБУ.

Нагадаємо, 30 березня голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник публічно виступив проти голови САП Назара Холодницького.

Керівник НАБУ звинуватив колегу із САП у розголошенні матеріалів кримінальних справ та перешкоджанні роботи НАБУ. В якості доказів пообіцяв оприлюднити записи розмов Холодницького, які наразі не є публічними.

3 квітня Холодницький прийшов на допиту до ГПУ. Він повідомив, що слідчі дії щодо нього почали «за вимагання хабара». Також Холодницький проситиме про відсторонення з посади глави САП на час розслідування.

Пов`язані новини