Світ

Саркозі назвав наклепом звинувачення у незаконному фінансування його кампанії

22 березня, 2018 12:09
Світ/Саркозі назвав наклепом звинувачення у незаконному фінансування його кампанії
Зберегти
Вигляд
Екс-президент Франції Ніколя Саркозі стверджує, що звинувачення в незаконному фінансуванні виборчої кампанії 2007 року, які йому висунули, не мають жодного підкріплення речовими доказами

Екс-президент Франції Ніколя Саркозі стверджує, що звинувачення в незаконному фінансуванні виборчої кампанії 2007 року, які йому висунули, не мають жодного підкріплення речовими доказами.

Саркозі вважає всі звинувачення наклепом, повідомляє газета  LeFigaro.

«Я звинувачений без пред'явлення будь-яких матеріальних доказів, а лише за заявами Каддафі, його сина, його двоюрідного брата, його прес-секретаря, його колишнього прем'єр-міністра та за заявами Зіяда Такієддіна», — каже екс-президент.

Він наголосив, що заява Зіяда Такієддіна, який назвав себе посередником при передачі грошей з Лівії — неправдива.

Старший син лівійського лідера Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам Каддафі заявив, що має вагомі докази і він готовий дати свідчення.

Раніше затриманого екс-президента Франції Ніколя Саркозі звинуватилиу незаконному фінансуванні його виборчої кампанії в 2007 році.

Нагадаємо, що зранку 20 березня у Франції затримали екс-президента Ніколя Саркозі. Його помістили під варту на вимогу антикорупційного підрозділу судової поліції.

З 2013 року у Франції розслідують можливі порушення при фінансуванні його виборчої кампанії в 2007 році, в тому числі при залученні коштів від лідера Лівійської Джамагирії Муаммара Каддафі.

Арабське видання Asharq Al Awsat повідомляло, що Каддафі витратив майже €50 мільйонів на президентську кампанію Ніколя Саркозі в 2007 році.

У серепні 2017 року повідомлялося, що Саркозі підозрюють в отриманні хабара від Катару.

Пов`язані новини