УКРАЇНА

Саудівська компанія придбала один з найбільших агрохолдингів України

12 вересня, 2018 13:01
УКРАЇНА/Саудівська компанія придбала один з найбільших агрохолдингів України
Зберегти
Вигляд
Саудівська компанія Saudi Agricultural & Livestock Investment Co. придбала один з найбільших агрохолдингів України — агрохолдинг «Мрія».

Саудівська компанія Saudi Agricultural & Livestock Investment Co. придбала один з найбільших агрохолдингів України — агрохолдинг «Мрія».

Відповідну угоду про придбання компанії підписали іноземні інвестори під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком.

«Ми довготермінові інвестори. Ми ту не на один рік. Ми прийшли на довгу перспективу. Я сподіваюсь, що наше рішення сприятиме вибору інших інвесторів та заохотить їх інвестувати в Україну», — повідомив представник Saudi Agricultural & Livestock Investment Co. під час зустрічі з Порошенком.

«МРІЯ Агрохолдинг» — велика агропромислова компанія України. Володіє шостим за розміром земельним банком в Україні. Заснована 1992 року. Обробляє близько 165 тис. гектарів землі в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській і Рівненській областях.

Як зазначається, агрохолдинг напередодні завершив процес реструктуризації заборгованості розміром 1,1 мільярд доларів перед BNP Paribas SA та Credit Agricole SA.

Нагадаємо, в серпні 2014 року «Мрія» не змогла розрахуватися з кредиторами за поточними зобов'язаннями і оголосила дефолт. 

Напередодні зазначалося, що Мінагрополітики покращило прогноз врожаю та експорту зернових.

Раніше у Bloomberg повідомляли, що через засуху у Східній Європі скоротиться обсяг врожаю, а світові ціни на зернові значно зростуть.

Також повідомлялось, що український експорт зернових у 2017-2018 роках склав 6,4 мільярди доларів. Найбільшим ринком збуту пшениці для України став Єгипет.

Також прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пропонував збільшити долю сільського господарства у ВВП України до 25%.

Нагадаємо, що раніше Reuters повідомляли, що з анексованого Росією Криму проводять експорт зернових до контрольованих режимом Башара Асада районів Сирії.

Пов`язані новини