Економіка / Бізнес

Саудівська компанія завершила придбання українського агрохолдингу «Мрія»

агрохолдинг «Мрія»
Економіка/Бізнес/Саудівська компанія завершила придбання українського агрохолдингу «Мрія»
Зберегти
Вигляд
Саудівська компанія The Saudi Agricultural&Livestock Investment Co. (SALIC) завершила укладання процедури купівлі сільськогосподарських активів українського агрохолдингу «Мрія». Сума угоди та вартість компанія досі не розголошуються.

Зокрема, угода передбачає купівлю всіх об’єктів інфраструктури «Мрії», а також права на оренду сільськогосподарських земель агрохолдингу.

«Після завершення угоди «Мрія» продовжить свою операційну діяльність в Україні спільно із дочірньою компанією SALIC — Continental Farmers Group (CFG). Обидві компанії завершать сезон як окремі бізнеси і в поточній конфігурації», — повідомляється у повідомленні на сайті агрохолдингу.

26 жовтня Антимонопольний комітет дав дозвіл на придбання саудівською компанією активів агрохолдингу.

12 вересня стало відомо, що саудівська компанія придбала один з найбільших агрохолдингів України.

«МРІЯ Агрохолдинг» — велика агропромислова компанія України. Володіє шостим за розміром земельним банком в Україні. Заснована 1992 року. Обробляє близько 165 тис. гектарів землі в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській і Рівненській областях.

Як зазначається, агрохолдинг напередодні завершив процес реструктуризації заборгованості розміром 1,1 мільярда доларів перед BNP Paribas SA та Credit Agricole SA.

Нагадаємо, в серпні 2014 року «Мрія» не змогла розрахуватися з кредиторами за поточними зобов'язаннями та оголосила дефолт. 

Повідомлялось, що саудівська компанія планує інвестувати в агрохолдинг до 150 мільйонів доларів протягом 2 років.

Пов`язані новини