Служба безпеки України оприлюднила імена трьох іноземних найманців ПВК «Вагнера», які воювали в Сирії.

Служба безпеки України оприлюднила імена трьох іноземних найманців ПВК «Вагнера», які воювали в Сирії.

Двоє з них брали участь у бойових діях на Донбасі на боці бойовиків, повідомляє СБУ у Facebook.

«СБУ додатково оприлюднює інформацію ще про трьох іноземних найманців ПВК «Вагнера», мінімум двоє з яких брали участь у бойових діях на сході України у складі російських НЗФ. До того ж один з них — громадянин Республіки Вірменія Грачян Геворг, загинув під час так званого «пригожинського наступу» в Сирії 7 лютого 2018 року», — йдеться у повідомленні.

Крім Геворга Грачяна, в бойових діях в Сирії брали участь громадянин Молдови Раду Дончо і громадянин Казахстану Антон Клімов.

Раніше Служба безпеки України заявила, що ідентифікувала 206 найманців російської приватної військової компанії «Вагнера», які брали участь у бойових діях в Сирії у лютому 2018-го.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вагнер» створили, щоб не визнавати втрати російської армії у війні в Сирії — дослідники воєнних конфліктів

У травні 2018 року СБУ опублікувала розмову керівника «ПВК Вагнера» про евакуацію російської техніки з Донбасу.

Раніше українська сторона під час засідання Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі звернулась до голови Місії ОБСЄ Ертурула Апакана з проханням перевірити інформацію про участь бойовиків «ПВК Вагнера» у збройних провокаціях на Донбасі.

Нагадаємо, 7 травня в СБУ заявили, що російський офіцер готує найманців «Вагнера» для розвідувально-терористичної діяльності на території України.

15 травня в СБУ повідомляли, що невдовзі до окупованого Донецька прибудуть близько 100 найманців «ПВК Вагнера».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вагнер» з доставкою: чи причетні українські авіакомпанії до перевезення російських контрактників у Сирію

Поділитись: