Співробітники Служби безпеки України в ході обшуків в редакції інтернет-видання «Страна.ua» і за місцем проживання двох журналістів перевіряє комп'ютерну техніку на предмет наявності матеріалів, що становлять державну таємницю.

Співробітники Служби безпеки в ході обшуків в редакції інтернет-видання «Страна.ua» і за місцем проживання двох журналістів перевіряє комп'ютерну техніку на предмет наявності матеріалів, що становлять державну таємницю.

Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

«Слідчі СБУ проводять в Києві санкціоновані судом обшуки в редакції інтернет-видання «Страна.ua» і місцях проживання деяких журналістів... Співробітники спецслужби під час здійснення слідчих дій перевіряють комп'ютерну техніку на наявність матеріалів, що становлять державну таємницю», — написала вона.

За словами Гітлянської, слідчі дії відбуваються в рамках кримінального провадження за фактом злочину, передбаченого ч.1 ст.328 Кримінального кодексу України (розголошення державної таємниці).

Гітлянская також зазначила, що сайт видання працює в штатному режимі.

У свою чергу, головний редактор видання Ігор Гужва заявляє, що обшуки проводяться у справі про держтаємницю, «яку знайшли нібито на якійсь флешці». 

Вранці, 9 серпня, у редакції «Страна.ua» та працівників почались обшуки

Нагадаємо, головного редактора  затримали 22 червня в Києві. 23 червня Гужву відправили в СІЗО. Нагадаємо, що 27 червня Гужва вийшов із СІЗО під заставуЗаставу в розмірі 544 тисячі гривень внесли за Гужву 26 червня.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile