ENRU

СБУ почала перевірку щодо можливого тиску на «Українську правду»

Служба безпеки розпочала службову перевірку через прихід свого співробітника до редакції «Української правди» з проханням видалити статтю, яка нібито «містить державну таємницю».

Про це повідомляє УП.

«Повідомляємо, що за фактом можливого перешкоджання законній діяльності журналістів 20 вересня наказом Голови СБ України призначено службову перевірку, про результати якої ми поінформуємо вас додатково», — повідомили в СБУ виданню.

У той же час у відомстві не відповіли на питання, які слідчі дії провели у цій справі, хто є підозрюваним та свідками тощо.

«Звертаємо увагу, що суб’єктом вказаного злочину є службова особа - носій державної таємниці. Служба безпеки України не має на меті перешкоджати діяльності Інтернет-видання «Українська правда» та його журналістів», — додали в СБУ.

14 вересня до редакції «Української правди» прйшла СБУ. Як повідомила у коментарі Громадському шеф-редакторка УП Севгіль Мусаєва, слідчий СБУ прийшов до редакції і повідомив про розслідування справи щодо «розголошення державної таємниці». 

Йдеться про матеріал, який був опублікований 24 січня 2017 року під назвою «Сучасну зброю для армії знову відклали на завтра».

За словами Мусаєвої, СБУ попросила «Укрправду» видалити статтю, адже вона нібито містить ознаки держтаємниці. Головна редакторка підкреслила, що за минулі півроку жодних звернень щодо цієї публікації не було.

Порошенко прокоментував візит СБУ до редакції «Української правди» .

15 вересня Мусаєва повідомила, що СБУ вибачилася перед «Українською правдою».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram