УКРАЇНА

СБУ вибачилася перед «Українською правдою» після звинувачення у розголошенні держтаємниці

15 вересня, 2017 20:09
УКРАЇНА/СБУ вибачилася перед «Українською правдою» після звинувачення у розголошенні держтаємниці
Зберегти
Вигляд
Служба безпеки України вибачилася перед редакцією «Української правди» через звинувачення у розголошенні державної таємниці

Служба безпеки України вибачилася перед редакцією «Української правди» через звинувачення у розголошенні державної таємниці.

Про це Громадському повідомила шеф-редакторка видання Севгіль Мусаєва.

«Сьогодні речниця СБУ Олена Гітлянська мені зателефонувала і вибачилася, сказала, що це була прикра помилка, що СБУ жодних претензій не має, і не будуть паралізувати роботу «Української правди», — сказала Мусаєва.

Також, за її словами, журналіст УП звернувся з цього приводу до президента Порошенка. Той у свою чергу заявив, що дії СБУ щодо видання є неприпустимими.

Раніше Гітлянська заявила, що СБУ не перешкоджатиме роботі «Української правди».

14 вересня до редакції «Української правди» прйшла СБУ. Як повідомила у коментарі Громадському шеф-редакторка УП Севгіль Мусаєва, слідчий СБУ прийшов до редакції і повідомив про розслідування справи щодо «розголошення державної таємниці». 

Йдеться про матеріал, який був опублікований 24 січня 2017 року під назвою «Сучасну зброю для армії знову відклали на завтра».

За словами Мусаєвої, СБУ попросила «Укрправду» видалити статтю, адже вона нібито містить ознаки держтаємниці. Головна редакторка підкреслила, що за минулі півроку жодних звернень щодо цієї публікації не було.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко прокоментував візит СБУ до редакції «Української правди» .

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини