УКРАЇНА

СБУ віднесла до держтаємниці інформацію про укріплення кордону з Росією

25 жовтня, 2017 15:18
УКРАЇНА/СБУ віднесла до держтаємниці інформацію про укріплення кордону з Росією
Зберегти
Вигляд
Служба безпеки України віднесла до державної таємниці інформацію про інженерно-технічне облаштування державного кордону.

Служба безпеки України віднесла до державної таємниці інформацію про інженерно-технічне облаштування державного кордону.

Про це йдеться в наказі СБУ від 14 вересня, передають «Українські Новини».

Документом включена до Зводу відомостей, що становлять держтаємницю, інформація про заходи щодо зміцнення держкордону.

«Засекречені відомості про комплекс заходів інженерно-технічного облаштування державного кордону та прикордонної смуги, перспективи та порядок експлуатації споруд, устаткування і комунікацій, призначених для охорони держкордону, їх характеристики і бойові можливості», — ідеться у повідомленні.

При цьому гриф «цілком таємно» накладено на інформацію про комплекс заходів з облаштування усієї протяжності державного кордону України.

Гриф «таємно» накладено на інформацію про облаштування ділянок відповідальності регіонального управління, органу охорони державного кордону, загону морської охорони, відділу прикордонної служби.

4 вересня прокуратура передала в суд звинувачення проти чиновників Держприкордонслужби щодо розкрадання коштів проекту «Стіна». 

Раніше повідомлялося, що семеро затриманих у справі щодо будівництва проекту «Стіна» підозрюються в розкраданні 16 мільйонів гривень з держбюджету. Пізніше НАБУ та САП затримали підозрюваних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Стіна»: що відомо про затримання прикордонників.

Проект «Стіна, або ж «Європейський вал» — це комплекс інженерних та фортифікаційних укріплень. Він має підвищити рівень безпеки на суходільному та морському кордоні між Україною та Російською Федерацією.

Цей проект запропонував у вересні 2014-го на той момент прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, а реалізовувати його почали з жовтня того ж року. За планом, проект мав бути реалізований до 2018 року.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини