Служба безпеки України викрила у Сєвєродонецьку на Луганщині колишнього бойовика так званої «ЛНР». У 2014 році він брав участь у захопленні міських адмінбудівель.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Зокрема, чоловік причетний до штурму будівлі управління СБУ у Луганській області. Також підозрюваний брав участь у захопленні сепаратистами адмінбудівель у Сєвєродонецьку у складі угруповання ватажка «ЛНР» Дрьомова. За інформацією СБУ, затриманий допомагав диверсійній групі «Ямала», яка готувала теракти у Сєвєродонецьку до Дня незалежності у 2014 році.

Правоохоронці зазначають, що після визволення Сєвєродонецьку від бойовиків затриманий тривалий час переховувався.

Наразі бойовику повідомили про підозру за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу (участь у не передбачених законом збройних формуваннях). У СБУ перевіряють причетність чоловіка до інших злочинів «ЛНР». Якщо його вину доведуть, йому загрожує до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Сєвєродонецьк Луганської області звільнили 22 липня 2014 року. Після окупації Луганська всі адміністративні установи переїхали спершу до Сватового, як до більш віддаленого від лінії фронту міста, а згодом до Сєвєродонецька, як до найбільшого за населенням міста на підконтрольній Україні території Луганщини.

Поділитись: