ENRU

СБУ закликала не використовувати російські сайти для реєстрації доменів

Служба безпеки України просить не використовувати російські поштові сервіси при реєстрації доменних імен з метою «недопущення нанесення шкоди інформаційній безпеці України».

Про це повідомила Інтернет Асоціація України з посиланням на відповідний лист від СБУ, передає «Інтерфакс-Україна».

В листі зазначається, що в ході здійснення комплексу заходів, спрямованих на забезпечення інформаційної безпеки держави, виявлено порушення вимог чинного законодавства з боку власників доменних імен в зоні *ua, *укр в т. ч. gov.ua.

«Зокрема, для управління доменними іменами використовуються поштові сервіси російських компаній Яндекс та Mail.ru, щодо яких введено спеціальні обмеження згідно з указом президента від 15.05.2017 №133 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», — йдеться в документі.

СБУ закликала Інтернет Асоціацію «провести роз'яснювальну роботу з реєстраторами доменних імен про обмеження використання російських поштових сервісів при реєстрації та керуванні доменними іменами».

Нагадаємо, рішенням Ради нацбезпеки та оборони в Україні заборонили використання російських соцмереж «Вконтакте», «Одноклассники», а також сервісу «Яндекс». 

Після заборони «Вконтакте» встановив рекорд за кількістю відвідувачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як «Яндекс», «Одноклассники» та «Вконтакте» відреагували на заборону сервісів в Україні

16 червня «ВКонтакте» закрив офіс у Києві

Підписуйтесь на наш канал в Telegram