Сенат США провів слухання щодо інтернет-втручання Росії у вибори

2 листопада, 2017 01:18
default/Сенат США провів слухання щодо інтернет-втручання Росії у вибори
Зберегти
Вигляд
У США відбулись слухання щодо втручання Росії у вибори президента у 2016 році. Зокрема, йшлося про роль в цьому соціальних медіа

У США відбулись слухання щодо втручання Росії у вибори президента у 2016 році. Зокрема, йшлося про роль в цьому соціальних медіа.

Перед сенаторами постали топ-керівники глобальних світових корпорацій: Facebook, Twitter та Google. За даними слідства, сервіси компаній в той чи інший спосіб сприяли розпалюванню ворожнечі в американьскому суспільстві та втручанню Росії у вибори.

В тому числі, це відбувалось завдяки платній рекламі в соціальних мережах, бот-атакам і провокаціям інтернет-тролів.

«Ваші компанії тільки починають стикатися з масштабом і глибиною проблеми. Скажу відверто: ви маєте краще працювати над захистом американського народу і всіх своїх користувачів, щоб вберегти їх від таких маніпуляцій», — заявив сенатор Річард Берр у зверненні до керівників компаній, передає CBS news.

У свою чергу представники Facebook, Twitter та Google відповіли, що вивчають проблему і працюють над відслідковуванням «деструктивних учасників». Крім того компанії зобов’язались обмежити використання політичної реклами та збільшити прозорість цих процесів.

Раніше повідомлялося, що керівників Facebook, Twitter та Google допитають у справі про втручання РФ у вибори США.

Глава Facebook заявив, що дарма не визнавав, що соцмережу можна використовувати у політичних цілях.

18 вересня Facebook надала спецпрокурору США дані акаунтів щодо реклами з РФ.  Її подивилися понад 10 млн людей.

29 вересня повідомлялося, що Twitter заблокував понад 200 акаунтів у зв'язку із розслідуванням втручання Росії в американські вибори. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Facebook виявив докази активності РФ в соцмережі і змінить алгоритми. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини