Сенат США провів слухання щодо інтернет-втручання Росії у вибори
У США відбулись слухання щодо втручання Росії у вибори президента у 2016 році. Зокрема, йшлося про роль в цьому соціальних медіа
У США відбулись слухання щодо втручання Росії у вибори президента у 2016 році. Зокрема, йшлося про роль в цьому соціальних медіа.
Перед сенаторами постали топ-керівники глобальних світових корпорацій: Facebook, Twitter та Google. За даними слідства, сервіси компаній в той чи інший спосіб сприяли розпалюванню ворожнечі в американьскому суспільстві та втручанню Росії у вибори.
В тому числі, це відбувалось завдяки платній рекламі в соціальних мережах, бот-атакам і провокаціям інтернет-тролів.
«Ваші компанії тільки починають стикатися з масштабом і глибиною проблеми. Скажу відверто: ви маєте краще працювати над захистом американського народу і всіх своїх користувачів, щоб вберегти їх від таких маніпуляцій», — заявив сенатор Річард Берр у зверненні до керівників компаній, передає CBS news.
У свою чергу представники Facebook, Twitter та Google відповіли, що вивчають проблему і працюють над відслідковуванням «деструктивних учасників». Крім того компанії зобов’язались обмежити використання політичної реклами та збільшити прозорість цих процесів.
Раніше повідомлялося, що керівників Facebook, Twitter та Google допитають у справі про втручання РФ у вибори США.
Глава Facebook заявив, що дарма не визнавав, що соцмережу можна використовувати у політичних цілях.
18 вересня Facebook надала спецпрокурору США дані акаунтів щодо реклами з РФ. Її подивилися понад 10 млн людей.
29 вересня повідомлялося, що Twitter заблокував понад 200 акаунтів у зв'язку із розслідуванням втручання Росії в американські вибори.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Facebook виявив докази активності РФ в соцмережі і змінить алгоритми.
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
- Поділитися: