Політика

Сенат США призначив голосування за тимчасовий бюджет на 22 січня

21 січня, 2018 11:14
Політика/Сенат США призначив голосування за тимчасовий бюджет на 22 січня
Зберегти
Вигляд
Лідер республіканців у сенаті США Мітч Макконнелл призначив голосування щодо тимчасового бюджету США на понеділок, 22 січня.

Лідер республіканців у сенаті США Мітч Макконнелл призначив голосування щодо тимчасового бюджету США на понеділок, 22 січня.

Про це повідомляє Associated Press.

Зазначається, йдеться про тимчасове фінансування уряду до 8 лютого.

Голосування заплановано на 1 годину ночі (8 ранку за Києвом).

19 січня представники демократичної партії заблокували проект про фінансування уряду через те, що не змогли знайти компроміс з республіканцями з приводу закону, що захищає від депортації мігрантів.

20 січня федеральні відомства США призупинили роботу.

Острів Елліс і статую Свободи закрили «до подальшого повідомлення».

Президент США Дональд Трамп заявив, що не стане вести переговори, поки «демократи не припинять грати в ігри і не відновлять роботу уряду».

На час призупинення роботи уряду «некритичні» служби зупиняють роботу, а сотні тисяч працівників йдуть в неоплачувану відпустку.

Це не стосується лише найважливіх служб, таких як МНС, та тих, що напряму забезпечують безпеку держави, а саме армія. Деякі федеральні заклади можуть деякий час продовжувати працювати, накприлад в'язниці, Метеорологічна служба або служба управління повітряного руху.

Однак через те, що витрати бюджету встановлюються рішенням Конгресу, можлива зупинка фінансування і роботи будь-якої державної організації.

Водночас чимало послуг надаються не на федеральному рівні, а на рівні штатів. 

Варто зазначити, в США призупинення роботи уряду відбувалося щонайменше 14 разів за останні 30 років, в тому числі і в 2013 році за президентства Барака Обами.

Пов`язані новини