Сенатори з Демократичної та Республіканської партії Джон Баррассо, Рон Джонсон та Кріс Мерфі зустрілися у Києві з президентом Володимиром Зеленським. Так, він передав їм пропозиції щодо надання військової допомоги.

Про це передає кореспондентка hromadske.

На пресконференції після зустрічі з Зеленським сенатор-демократ Кріс Мерфі наголосив, що і Республіканська, і Демократична партії підтримують продовження військової допомоги Україні, попри те, що республіканці та демократи голосували по-різному за імпічмент Трампа.

Сенатори зазначили, що обидві партії підтримують надання більше військової американської допомоги Україні. Проте вони не назвали жодних конкретних даних.

Сенатори розповіли, що запитали у Зеленського, що саме Сполучені Штати можуть зробити для України у військовій допомозі. Президент озвучив свої пропозиції. Тепер їх мають обговорити на рівні найвищого американського керівництва.

Політики нагадали про санкції щодо Росії через будівництво «Північного потоку-2» і сказали, що нові санкції проти Росії залежатимуть від її дій. Сенатори також запропонували підвищити присутність НАТО у Чорноморському регіоні у відповідь на збільшення активності Росії.

Нагадаємо, Трамп підписав Закон про національний оборонний бюджет на 2020 рік, який передбачає санкції проти компаній, що будують російський газопровід «Північний потік-2» і збільшення військової допомоги Україні до 300 мільйонів доларів.

Поділитись: