Звільнений політв'язень Олег Сенцов підтримав російського активіста Костянтина Котова, якого нещодавно засудили на 4 роки.

«Я дуже сподіваюся, що наших людей, які залишилися (у Росії — ред) і полонених на Донбасі зможуть витягнути. Крім українців, у Росії також є ті, хто бореться за свободу нашу і їхню. Зокрема Костя Котов, я його особисто не знаю, але це теж в’язні Кремля» — наголосив Сенцов на пресконференції у Києві.

Нагадаємо, 5 вересня російського волонтера Костянтина Котова, який виходив на пікети на підтримку українських політв’язнів і відвідував їх у СІЗО, засудили до 4 років в’язниці за «багаторазове порушення правил проведення публічних заходів». Сам Котов на засіданні був у футболці із зображенням Олега Сенцова.

7 вересня відбувся великий обмін полонених, з російського полону повернулися 35 українців. Серед них — 24 моряки, яких РФ захопила в Керченській протоці, режисер Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух та інші, чиї прізвища кілька років поспіль звучали майже на всіх міжнародних зустрічах як прізвища політв'язнів.

Поділитись: